Pomoc pri nákupe pneumatík

Podsekcie - nákup pneumatík

Prečo nakúpiť u nás

Ceny pneumatík sa môžu u rôznych obchodníkov výrazne líšiť. Naša spoločnosť nakupuje vo veľkých objemoch priamo od výrobcov a najväčších distribútorov a práve preto môžeme poskytnúť svojim zákazníkom veľmi výhodné ceny pneumatík.

Výroba pneumatík je výsadou pár dobre známych výrobcov, ktorý svoje produkty vyrábajú po celom svete. Spoločnosť GOODYEAR zastrešuje značky: Sava, Debica, Fulda, Dunlop, do skupiny Bridgestone patria značky Firestone, Dayton, spoločnosť Continental vlastní značku Barum, Uniroyal a od roku 2007 aj Matador. Michelin produkuje značky Kormoran, Kleber, BF Goodrich, ďalej tu máme samostatné značky ako Pirelli, Yokohama, TOYO , je len na Vás pre ktorého z nich sa rozhodnete.

Ponúkame len nové pneumatiky. Vek pneumatík si môžete overiť DOT kódom na bočnici pneumatiky. Výrobcovia predávajú ako nové pneumatiky tie, ktorých vek je maximálne 4 roky. U zimných pneumatík maximálne 3 roky. Pneumatiky ponúkané našou spoločnosťou sú vyrobené v roku 2007 a 2008 !!

Ceny sú vrátane DPH.

Väčšina výrobcov má viacero tovární po celom svete. Preto máme v ponuke pri niektorých značkách označenie či sú vyrobené v Európskej únii, alebo mimo nej. Pneumatiky vyrobené zaručene v Európskej únii označujeme písmenami EU na konci názvu. Pneumatiky s označením E sú určené pre európsky trh.

Nosnosť je označená indexom nosnosti. Pneumatiky so zvýšenou nosnosťou majú v názve skratku: XL, RF alebo R na konci názvu.

Ak si objednáte pneumatiky, ktoré máme na sklade do 14:00 hod., pneumatiky obdržíte nasledujúci deň. O predĺžení termínu alebo nedostupnosti vybraného tovaru Vás budeme informovať telefonicky alebo mailom. Uprednostňujeme objednávky cez internetový obchod. Vždy pri expedícii dostávate informační email o dodaní zásielky spolu s opisom daňového dokladu.

Daňový doklad zasielame mailom, v prípade potreby zašleme na požiadanie aj poštou.

Zákon o ochrane spotrebiteľa a ďalšie súvisiace zákony platia rovnako tak v internetovom obchode ako aj v klasických obchodoch. Ak Vám tovar nebol dodaný v požadovanom termíne a nedostali ste od nás žiadnu správu, prosíme kontaktujte nás

Tovar dodávame ako expresnú zásielku (kuríérna služba), ktorá je spoplatnňovaná. Kuriérna služba telefonicky informuje a dohodne s Vami termín a miesto odovzdania zásielky. V prípade, že sa kuriérnej službe nepodarí Vás kontaktovať, kuriér zanechá na mieste dodania oznámenie vrátane kontaktných informácií na kuriérnu službu, kde si môžete dohodnúť ďalší dodací termín. Napriek tomu ODPORÚČAME nechať zásielky zaslať na takú adresu, kde ju môže niekto prevziať medzi 8:00 a 16:00 hodinou.